هنگام خرید یک سماور باید به چه مواردی دقت کنیم؟

هنگام خرید یک سماور باید به چه مواردی دقت کنیم

هنگام خرید یک سماور باید به چه مواردی دقت کنیم؟

یک سوال تکراری که هنگام خرید یک سماور زغالی باید به چه مواردی دقت کنیم ؟ با عالی کار همراه باشیددر جواب باید یک سماور معیار های زیر را داشته باشدبرای خرید یک سماور خوب باید علاوه بر داشتن ظاهر دل پسند و زیبا که مورد سلیقه شما باید به برخی موارد دیگر برای طول عمر و کارایی بالای آن نیز توجه کرد.این موارد شامل گنجایش، جنس بدنه و دسته‌ها، پوشش بدنه، نوع شیر، ترموکوپل، ترموسوییچ و دیگر موارد مهم است.در اینجا ما برخی موارد را به اختصار به شما توضیح میدهیم.

هنگام خرید یک سماور باید به چه مواردی دقت کنیم

 

 

گنجایش : اغلب سماور های تولیدی در یکی از گنجایش‌های ۴، ۶ و ۸ لیتری تولید می‌شوند. در صورتی که مصرف شما کم است، یک سماور ۴ لیتری برای شما کافی خواهد بود. اما اگر خانواده‌ای با مصرف چای زیاد هستید، پیشنهاد ما سماور گازی ۶ لیتری به شماست

پوشش بدنه: بیشتر تولیدکنندگان از پوشش نیکل-کروم برای سماورهای گازی خود استفاده می‌کنند. این پوشش به سماورها ظاهری زیبا و سیقلی می‌دهد و باعث خواهد شد که زیبایی آشپزخانه شما دو چندان شود.

جنس دسته‌ها: هنگامی که آب سماور به جوش می‌آید، اهمیت دسته آن بیشتر به چشم خواهد آمد. بعضی تولیدکنندگان از مواد بی‌کیفیت مانند انواع پلاستیک و پی‌وی‌سی ها در دسته‌های سماور استفاده می‌کنند.حتما سماوری را خریداری کنید که از مواد مرغوب نسوز در دسته‌های آن استفاده کرده باشند.

بیشتر بخوانید:

سماور گازی جباری کد 02 ظرفیت 6 لیتر

سماور گازی جباری کد 009 ظرفیت 8 لیتر درجه 1

سماور سوزان زغالی قلم زنی شده 6 لیتری عالی کار

اینستاگرام

aalikar_admin
ارسال دیدگاه